Bağlantıları atla
psikoloji, psikolog, beylikdüzü psikolog şerife yörük
hakkında

Uzm. Psk.
Şerife Adıyaman

Uzman psikolog Şerife Adıyaman, Lisans eğitimini İstanbul Doğuş Üniversitesi Psikoloji bölümünde üstün başarı göstererek onur belgesiyle tamamlamıştır. Lisans eğitiminin son yılında’ Capacıty Of Short Term Memory in Brown Peterson Task’ ve ‘The Logic of Wason’s Selection Task’ konulu araştırma makalelerini yazmıştır.

Gönüllü staj görevini Çağlayan Adliyesi ve Balıklı Rum Hastanesi, Anatolia Bağımlılık Polikliniğinde eş zamanlı olarak yapmıştır. Adliyede, boşanma davalarındaki eşler arasındaki iletişim problemlerini, hastanede ise madde bağımlılığı olan hastaları gözlemleme ve saha çalışması fırsatı bulmuştur. Bu deneyimlerini aile danışmanlığı ve bağımlılık danışmanlığı eğitimlerini aldıktan sonra profesyonel olarak danışan kabulüne başlamıştır.

Mesleğinde ilk olarak sağlık sektörüne hizmet veren Psikolog Şerife Adıyaman daha sonraki yıllarda sırasıyla spor,medya (kanal D, TRT, Hürriyet Gazetesi ve birçok kanal ve radyoda uzman görüş ) ve eğitim sektöründe çalışmıştır.

2013 Yılından bu yana psikoloji branşının her sektöründe çalışma fırsatı bulması sebebiyle çift, yetişkin ve çocuk danışan tecrübeleri olmuştur.

Uzmanlığını Nort West Üniversitesinde tamamlayarak uzman klinik psikolog unvanını almaya hak kazanmıştır. Alanında, yurt dışı ve Türkiye’de bir çok eğitim seminerleri düzenleyen Şerife Adıyaman, radyocular.com’un düzenlediği ödül töreninde ‘Afet bölgelerine en çok psikolojik destek veren psikolog’ plaketine layık görülmüştür.
Psikoloji alanındaki bütün objektif testlerin eğitimini almıştır ve güncel gelişmeleri takip ederek mesleğinde kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

Ofisimizi
ziyaret edin

Bizi ziyaret edin ve bir kahvemizi için. Belki konuşacak şeylerimiz vardır : )

Bu siteyi ziyaret ederek uluslararası çerez politikalarını kabul etmiş sayılırsınız.